Nieruchomości i Inwestycje Budowlane

Pomagamy w realizacji Twoich idei.

Kancelaria Prawna CKKP dostarcza specjalistyczne porady i wsparcie w zakresie transakcji na rynku nieruchomości dla firm krajowych i zagranicznych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych, banków i instytucji sektora publicznego. Wspieramy także naszych klientów w całym procesie inwestycyjnym dotyczącym nieruchomości oraz w kwestiach związanych z ich najmem. 

 

Zajmujemy się kompleksową pomocą prawną w zakresie związanym z obrotem nieruchomościami i procesem inwestycyjnym. Jednocześnie nasz adwokat skutecznie doradza na każdym etapie realizacji projektów dotyczących prawa nieruchomości i inwestycji budowlanych. Posiadamy bogate doświadczenie i cechujemy się znajomością rynku nieruchomości, które pozwalają na zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas realizacji planowanych przedsięwzięć.

W ramach przedmiotowej praktyki zajmujemy się:

  • opracowaniem projektów umów nabycia, zbycia, wynajmu, dzierżawy nieruchomości, a także projektów umów obejmujących proces inwestycyjny (umowy o roboty budowlane, umowy o generalne wykonawstwo, umowy o prace projektowe i nadzór autorski, umowy o sprawowanie nadzoru inwestorskiego, umowy z podwykonawcami);
  • przeprowadzaniem kompleksowej analizy prawnej nieruchomości (raportów due diligence);
  • ustalaniem i porządkowaniem stanu prawnego nieruchomości;
  • reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i sądowoadministracyjnych dotyczących nieruchomości;
  • reprezentowaniem klientów w negocjacjach z inwestorem, wykonawcami oraz organami administracji w zakresie realizowanego procesu inwestycyjnego.

Masz pytanie, napisz do nas.

1 + 7 =

Kancelaria Prawna CKKP – Rzeszów

T+48 607 140 440
E: biuro@ckkp.pl

ul. Grunwaldzka 1/21
35-085
Rzeszów

NIP: 813-349-65-53
REGON: 180995641
Nr rachunku bankowego:
DB 73 1910 1048 2944 3716 0661 0001