Spory Sądowe i Arbitrażowe

Wspieramy w rozwiązaniu wszelkich konfliktów.

Kancelaria Prawna CKKP świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego w zakresie prowadzenia sporów sądowych, arbitrażowych oraz administracyjnych dla podmiotów krajowych i międzynardowych firm. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, przed Sądem Najwyższym, organami administracji państwowej i samorządowej, a także przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz sądami polubownymi.

 

Wiemy, że postępowania sądowe i arbitrażowe wymagają znajomości branży, w której działa nasz klient. Poznanie realiów funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, doświadczenie prawne, ale także determinacja i skuteczność w działaniu, pozwalają nam odnieść sukces w przypadku wszczęcia sporu między różnymi podmiotami.

Kancelaria Prawna CKKP łączy wszystkie wyżej wskazane cechy, zaś wieloletnie doświadczenie procesowe naszych prawników, wraz ze znajomością kluczowych sektorów gospodarki, pozwalają na efektywne osiągnięcie pożądanego celu.

Cenimy pragmatyczne podejście do spraw, aby w ten sposób szybko i skutecznie działać na rzecz naszych klientów. Rozumiemy ich potrzeby, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie ocenić potencjalne ryzyka występujące w sprawie i w ten sposób zagwarantować możliwe najwyższe bezpieczeństwo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych negocjacji i rozmów zmierzających do ugodowego rozwiązania konfliktów oraz w zakresie skutecznego reprezentowania klientów w nieszablonowych sporach sądowych i arbitrażowych, w tym wymagających specjalistycznej wiedzy z różnych obszarów gospodarki. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w przedmiocie dochodzenia wszelkiego rodzaju roszczeń.

W ramach przedmiotowej praktyki zajmujemy się:

  • kompleksowym doradztwem z zakresu prowadzenia sporów sądowych i arbitrażowych, w tym prowadzimy w imieniu klientów negocjacje oraz mediacje zmierzające do ich rozwiązania na etapie przedsądowym;
  • opracowywaniem wszelkiej dokumentacji prawnej związanej z wszczęciem postępowania sądowego;
  • reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, a także urzędami, organami administracji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym.

Masz pytanie, napisz do nas.

15 + 5 =