Spory Sądowe i Arbitrażowe

Wspieramy w rozwiązaniu wszelkich konfliktów.

Kancelaria Prawna CKKP świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego w zakresie prowadzenia sporów sądowych, arbitrażowych oraz administracyjnych dla podmiotów krajowych i międzynardowych firm. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, przed Sądem Najwyższym, organami administracji państwowej i samorządowej, a także przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz sądami polubownymi.

 

Wiemy, że postępowania sądowe i arbitrażowe wymagają znajomości branży, w której działa nasz klient. Poznanie realiów funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, doświadczenie prawne, ale także determinacja i skuteczność w działaniu, pozwalają nam odnieść sukces w przypadku wszczęcia sporu między różnymi podmiotami.

Kancelaria Prawna CKKPłączy wszystkie wyżej wskazane cechy, zaś wieloletnie doświadczenie procesowe naszych prawników i adwokatów , wraz ze znajomością kluczowych sektorów gospodarki, pozwalają na efektywne osiągnięcie pożądanego celu.

Cenimy pragmatyczne podejście do spraw, aby w ten sposób szybko i skutecznie działać na rzecz naszych klientów. Rozumiemy ich potrzeby, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie ocenić potencjalne ryzyka występujące w sprawie i w ten sposób zagwarantować możliwe najwyższe bezpieczeństwo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych negocjacji i rozmów zmierzających do ugodowego rozwiązania konfliktów oraz w zakresie skutecznego reprezentowania klientów w nieszablonowych sporach sądowych i arbitrażowych, w tym wymagających specjalistycznej wiedzy z różnych obszarów gospodarki. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w przedmiocie dochodzenia wszelkiego rodzaju roszczeń.

W ramach przedmiotowej praktyki zajmujemy się:

  • kompleksowym doradztwem z zakresu prowadzenia sporów sądowych i arbitrażowych, w tym prowadzimy w imieniu klientów negocjacje oraz mediacje zmierzające do ich rozwiązania na etapie przedsądowym;
  • opracowywaniem wszelkiej dokumentacji prawnej związanej z wszczęciem postępowania sądowego;
  • reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, a także urzędami, organami administracji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym.

Masz pytanie, napisz do nas.

11 + 12 =

Kancelaria Prawna CKKP – Rzeszów

T+48 607 140 440
E: biuro@ckkp.pl

ul. Grunwaldzka 1/21
35-085
Rzeszów

NIP: 813-349-65-53
REGON: 180995641
Nr rachunku bankowego:
DB 73 1910 1048 2944 3716 0661 0001